Dom kultury Miś

Zarejestruj się / Przypomnij hasło

Logowanie
Newsletter

Najbliższe imprezy

  • Dzień otwartych drzwi.
  • zabawa z modą
  • zumba kids
  • zumba
  • fitness
  • zajęcia dla młodzieży
  • karate
  • Poranne zajęcia prozdrowotne
  • Bajka dla dzieci- Don Kichot.
  • zespół akordeonowy
  • wesołe nutki
  • rytmika
  • prymka
  • plastyka
  • pianino
  • mała akademia plastyczna
  • Klub Seniora
  • gitara
  • balet
  • Koncert Michała Bajora.

Filtr aktualności

Filtr aktualności
  • Plenerowe
  • ARSUS
  • Miś
  • Kolorowa

Aktualności

Logo Data Tytuł
Ośrodek kultury Miś 4 - 31/08/2014 Zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym 2014/2015
Ośrodek kultury Miś 6/09/2014 Dzień otwartych drzwi
Ośrodek kultury Miś 6/09/2014 Zabawa taneczna
Ośrodek kultury Miś 9/09/2014 Spotkanie dla dzieci
Ośrodek kultury Miś 16/09/2014 Wycieczka

Zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym

Zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym 2014/2015

/ilość miejsc ograniczona/

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bogatej oferty

 

 

Amatorskie zespoły artystyczne

 

Dziecięcy zespół wokalno-teatralny „Wesołe nutki” dla dzieci w wieku 5-10 lat; instruktor Anna Kałużna; wtorek godz. 17.30-18.15; opłata 35,-zł/m-c składka członkowska, 45min. Pierwsze spotkanie 9 września godz. 17.45

 

Zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 3,5-8 lat; instruktor Karolina Sałas-Szlejter;

czwartek gr. I godz. 16.30-17.20;

gr. II godz. 17.30-18.30;

opłata 100,- zł/m-c, 50 min i 60 min.  

Pierwsze spotkanie 18 września godz. 17.30

 

Dziecięcy zespół taneczny „Prymka” dla dzieci w wieku 7-15 lat; instruktor Atena Malich; poniedziałek i piątek

grupa początkująca godz. 18.30;

grupa średniozaawansowana  godz. 19.30;

opłata 40, -zł/m-c składka członkowska, 45min. Pierwsze zajęcia 15 września godz. 18.30

 

Edukacja kulturalna

 

"Mała akademia plastyczna" dla dzieci 3-5 lat; instruktor Krystyna Kaczmarczyk; wtorek godz. 11.15 - 11.45; opłata 35, -zł/m-c; 30min. Pierwsze zajęcia 9 września godz. 11.15

 

„Skaczące maluchy” – zajęcia rytmiki dla dzieci 2-6 lat; instruktor Janina Mironowicz-Matwiej; wtorek i czwartek godz. 12.00; opłata 70,- zł/ m-c; 30 min. Pierwsze spotkanie 2 września godz. 12.00

 

„W kręgu sztuki plastycznej”; instruktor Beata Mikulik-Bihałowicz;

środa gr. I - 5-7 lat; godz. 16.00-17.00;

gr. II - 6-8 lat; godz. 17.00-18.00;

gr. III - 8-11 lat; godz. 18.15-19.15;

czwartek dzieci powyżej 11 roku życia oraz młodzież starsza godz. 18.15-19.15;

opłata 75,- zł/ m-c 60 min. Spotkanie organizacyjne oraz możliwość zajęć – 3 września godz. 17.30 (dla grup środowych) i 4 września godz. 18.15 (dla grupy czwartkowej)

 

Nauka gry na gitarze dla dzieci w wieku 6-12 lat; instruktor Jarosław Krysiński; wtorek godz. 14.00-19.00; 200,- zł/m-c (zajęcia indywidualne) 45 min. 

  

Nauka gry na pianinie, keyboardzie od 6 lat; instruktor Janina Mironowicz-Matwiej; wtorek i czwartek godz. 14.30-17.00; środa godz. 14.30 - 18.00; opłata 160,- zł / m-c (zajęcia indywidualne). Spotkanie organizacyjne 8 września godz. 18.00

 

Zajęcia artystyczno-manualne dla dzieci 4-5 lat; instruktor Krystyna Kaczmarczyk; czwartek godz. 11.15 - 11.45; opłata 35,- zł/ m-c; 30 min. Pierwsze ezajęcia 11 wrzśnia godz. 11.15

 

"Akademia Kreatywnej Myśli - Zabawa z modą” dla dzieci II-III oraz IV-VI klas; instruktor Adrianna Wysocka; piątek godz. 16.30-17.30; opłata 90, -zł/m-c; 60min. Pierwsze zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych 26 września godz. 16.30

 

 

Edukacja oświatowo – kulturalna

Lektorat języka angielskiego – M.B.C School; Marta Centkowska; opłata 290,- zł/ trymestr.

 

Rekreacja i sport

Total Muscle Training dla osób w wieku 16 - 65 lat; instruktor Joanna Olejarczyk; czwartek godz. 20.oo - 20.50; opłata 60,- zł/ m-c. Pierwsze zajęcia 11 września godz. 20.oo

 

Fitness dla osób w wieku 16 – 65 lat; instruktor Joanna Olejarczyk; wtorek i czwartek godz. 19.00 - 19.45; opłata 80,- zł/ m-c.  Pierwsze zajęcia 9 września godz. 19.oo

 

Gimnastyka geriatryczna; instruktor Barbara Łoza; wtorek i czwartek godz. 8.30 i 9.30; opłata 10,- zł/ m-c (składka członkowska); 45min.

 

Karate KID dla dzieci w wieku 3 - 6 lat; 7-11 lat; młodzież oraz dorośli; wtorek godz. 17.oo-17.45; opłaty 50,- zł/ m-c; 45 min. Pierwsze zajęcia 9 września godz. 17.00. Honorujemy: BENEFIT systems, FIT FLEX, SODEXO, OKSystem

 

Korektywa dla osób w wieku 4 - 15 lat; instruktor  Joanna Olejarczyk; wtorek godz. 18.15-18.45; opłata 80,- zł/ m-c; 30 min. Pierwsze zajęcia 9 września godz. 18.15

 

Zumba od 16 do 65 lat; instruktor Sylwia Lewandowicz; wtorek godz. 19.00. Opłata 80,- zł/m-c; 60 min. Pierwsze spotkanie 9 września godz.19.oo

 

Zumba KIDS od 3,5 do 7 lat; instruktor Sylwia Lewandowicz; wtorek godz. 18.30. Opłata 50,- zł/m-c; 45 min. Pierwsze spotkanie 9 września godz.18.30

 

Zajęcia ogólnorozwojowe dla młodzieży w wieku 7 – 15 lat; instruktor Joanna Olejarczyk; czwartek godz. 18.00; opłata 80,- zł/ m-c; 45 min.  Pierwsze zajęcia 11 września godz. 17.oo

 

Poranne zajęcia prozdrowotne dla osób w każdym wieku; instruktor  Joanna Olejarczyk; poniedziałek i piątek godz. 9.oo; opłata 100,- zł/ m-c; 45 min. Pierwsze zajęcia 8 września godz. 9.oo

Kalendarz wydarzeń

projekt i wykonanie: mrnet.pl

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.