Dom kultury Miś

Zarejestruj się / Przypomnij hasło

Logowanie
Newsletter
Facebook

Kilka słów

Dom Kultury „Miś” jest filią Ośrodka Kultury „Arsus” Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy. Skupiamy wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania twórcze. U nas można śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach, malować, bawić się w teatr, uczyć się języków obcych. Pomagamy dbać o kondycję fizyczną podczas zajęć sportowych. Organizujemy różnego rodzaju wystawy, podczas których prezentujemy malarstwo, grafikę oraz fotografię zarówno profesjonalnych twórców, jak i artystów amatorów. Atmosfera, która u nas panuje sprzyja realizacji marzeń i pasji.

Jesteśmy usytuowani około 15 km od centrum Warszawy. Nasi klienci mają możliwość bezpłatnego parkowania swoich pojazdów na parkingu przed budynkiem.

Organizujemy: spotkania i konferencje, wystawy plastyczne, bajki oraz bale dla dzieci, imprezy okolicznościowe, przeglądy, konkursy.
W naszym Domu Kultury czeka na Państwa profesjonalna i miła obsługa. Placówka jest otwarta codziennie w godz. 7.30 do 21.00, w soboty i niedziele według grafików zajęć i imprez.

Opłaty za zajęcia pobierane są miesięcznie. Zajęcia są płatne do 10-go każdego miesiąca w sekretariacie Domu Kultury od poniedziałku do piątku bądź przelewem na konto.

Kalendarz wydarzeń

projekt i wykonanie: mrnet.pl

OK "ARSUS". Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek elementów strony surowo zabronione.